Ana Sayfa Kendi Seçimlerim Yaratıcı Düşünceler Stilinizi Belirler

Yaratıcı Düşünceler Stilinizi Belirler

Yazan Kamer Ekenel
0 Yorum Yap

Bu yazımda sizlere aslında yaratıcı düşüncelerle ile dış görünüşünüzde nasıl oynamalar yapabileceğinize dair bilgilendirmeler yapacağım. Şuan yukarıda ki görselde gördüğünüz kişi benim ve aslında çok sıradan bir fotoğraf olsa da çevremde ki insanlar tarafından çok beğenilen bir fotoğraf oldu. Bu arada fotoğrafa baktığınızda t-shirtün katlama izleri olduğunu görebilirsiniz. Bunun için üzgünüm çünkü çok hızlı bir çekim olmuştu.  Erkek Stil tavsiyeleri verirken aslında geçmiş de ki 10 yıllık tekstil sektörü geçmişime, bu 10 yıllık süreç içerisinde belki de 1 milyon üzerinde insana birebir yardımcı olmuş, müşterilerin kıyafet provalarında hizmet etmiş birisi olarak, sayısız firmanın sezonluk kreasyonlarına katılmış, bu ülkenin tekstil kategorisinin zirvesinde yer alan markasında yöneticilik yapmış bir birey olarak tavsiyelerde bulunuyorum. Verdiğim tavsiyeler maddi durumu iyi olan ve olmayanları ayırt etmeksizin herkesin rahatlıkla uygulayabileceği tavsiyeler diyebilirim. Mesela evinizde kullanmadığınız ya da sıradan olarak gördüğünüz basic t-shirtler mutlaka vardır. Markete giderken kullandığınız ve özel günlerde ya da arkadaş ortamında kullanmadığınız tek renk sıradan ürünlerden bahsediyorum.  Kaba bir hesap ile bugün çok seveceğiniz uygun bir ürün oluşturacağız.

İlk Ürün: Basic T-shirt ya da Sweatshirt

Giyim dolabınızda bu başlıkta belirtmiş olduğum özelliklerde bir ürün var mı? Cevabınız evet ise çok güzel! Eğer hayır ise dert etmeye gerek yok. H&M, Zara, Littlebiq, Colins, gibi mağazalardan uygun fiyata tek renk ürünleri alabilirsiniz. Unutmayın burada ki ama uygun fiyata kimsede olmayacak bir ürüne sahip olabilmek.  Tek renk ürünümüzü aldıktan sonra, abartılı olmayacak logo ya da isminizin ve soy isminizin baş harflerinden oluşan bir logo yapmamız gerekiyor. Bu konuda elinizde ki Android ya da İos işletim sistemine sahip telefonlarda kullanabileceğiniz çok güzel logo uygulamaları bulunmakta. Sadece logo olması gerekmiyor. İnternet üzerinden bulduğunuz, hoşunuza giden herhangi bir görüntü ya da karikatür çizimde olabilir.

Sıra Geldi Baskıya!

Hemen hemen her ilde T-shirt ya da kupa bardaklara baskı yapan işletmeler var. Bulunduğunuz ilde düzgün baskı pres yapan firmaları araştırın ve daha sonra bulduğunuz görseli ya da elinizde bulunan logoyu bastırın.  Toplam maliyeti 70-80 TL gibi bir fiyata kimsede olmayan bir ürüne sahip oldunuz! Bugün, kalitesi berbat olarak adlandıracağımız, 1 yıkama ile kullanılmaz hale gelecek markalardan sezonda alacağınız baskılı t-shirtlerin fiyatı da yukarıda belirttiğim fiyat ile aynı diyebilirim. Bunu yaptırdıktan sonra hayal dünyanızı daha çok genişletip daha farklı tasarımla ile kendinize özel tshirt baskısı yaptıracaksınız. En azından çevremde bu öneriyi yaptığım ve uygulayan herkes şuan kendi tasarımlarını yaratmak ile uğraşıyor.  Kısa zamanda kendim markamı oluşturacağım ve ben kendi hayallerimin peşinden gidiyorum. Yukarıda gördüğünüz fotoğrafımda yer alan logoyu belki ilerleyen yıllarda kullandığınız bir üründe görebilirsiniz.  Bu yazımda sizlere farklı olabilmeniz ya da kendinizi özel hissetmeniz için uygulayacağınız pratik bir işlemden bahsettim.  Kendinizi mutlu ettiğiniz sürece etrafınıza pozitif saçan, sevilen bir birey olacağınızı lütfen unutmayın.

Bu İçerikler Sana Özel

Yorum Yap

İnsanların web sitemizi nasıl kullandıklarını analiz ederek, deneyiminizi ve hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için kendi çerezlerimizi ve üçüncü taraf çerezleri kullanıyoruz. Web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde bunların kullanımını kabul ettiğinizi anlıyoruz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi