Ana Sayfa Stil Önerileri Stilinize En Uygun Markalar

Stilinize En Uygun Markalar

Yazan Kamer Ekenel
0 Yorum Yap

Sosyal Medya üzerinden bir çok kullanıcı hangi markaları tercih etmeleri konusunda fikir almak istediklerini iletiyorlar. Bu yazımda sizlere Stilinize uygun giyim markaları hangileri ve kıyafet alışverişi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili bilgiler vereceğim. Sürekli alışverişe çıkan ve alışveriş tutkunu bir stilist olarak bilmenizi isterim ki bu markalar ile hiç bir bağlantım yok ve tamamen kendi kullandığım ürünlerden memnun kalmam ve daimi müşteri olmam nedeniyle tavsiye ediyorum. Cümle biraz uzun oldu artık idare edin 🙂 Benim tavsiye edeceğim markalardan alışveriş yapıp memnun kalmadığınız takdirde bunun sorumlusu ben olmamalıyım. Bu konuda anlaşalım çünkü tavsiye ettiğim markalardan hiç bir çıkarım yok ve hiç bir insanın olmadığı gibi hiç bir markada kusursuz değil. Sonra senin tavsiyen ile aldık ama mortingen çıktı olmasın.

Klasik Giyimde Bu 2 Markayı Tavsiye Ediyorum

Eğer bu yazıyı okuyan bir birey olarak geliri yüksek bir işletme sahibi değilseniz, bu bölüm biraz tuzlu olabilir. Klasik giyinmeyi seven ancak işim gereği klasik giyim kullanmak zorunda olduğum zamanların çok olması nedeniyle sık sık klasik giyim mağazalarından alışveriş yapıyorum. Bu markalardan ilki şüphesiz Beymen markasıdır. Bu markayı öneriyorum çünkü ürün kalitelerini ne tartışmaya ne de övmeye gerek var. Bu sektörde kendisini kanıtlamış ve sektörün en iyilerinden olması nedeniyle memnun kalacaksınız.

Ürün gamı olarak çok çeşit bulamazsınız ama bulunan çeşitler özel seçilmiş ve üretilmiştir. İşte Beymen markasını bugüne getiren de bu düşünce yapısı ile hizmet etmesidir. Tavsiye edeceğim markalar arasında ise en pahalı markalardan birisi diyebilirim.

Bir diğer önereceğim klasik & casual marka ise Network markasıdır. Beymen ve Network, ikisi de Ay Marka yani Boyner markasıdır. Boyner holding büntyesinde bulunan bir diğer marka ise Altınyıldız Classics markasıdır. Eğer bütçeniz düşük ve kampanyalı ürünler arıyorsanız Altın yıldız mağazalarına göz atmanızı tavsiye ediyorum. Diğer iki markaya göre biraz daha klasik kesimlere sahip olduğunu bilmelisiniz.

Network markası ise benim en çok alışveriş yaptığım klasik markadır. Gerçekten ürün detayları ile fiyat performans markası diyebiliriz. Çok fazla klasik kıyafet kullanımı tercih etmiyorsanız, yarı klasik kıyafetler tercihleriniz arasında ise, bu markayı tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Gündelik Kıyafet Seçiminizi Zirveye Çıkaracak 3 Marka

Şimdi ki paylaşacağım 3 marka özellikle gündelik hayatınızda rahat kullanmanıza olanak sağlayacak türden! Bunlarda ilki açıkçası en çok tercih ettiğim marka olan Zara’dır. Kadın Erkek fark etmeksizin harika kreasyon yaratıyorlar. Özellikle genç nesil için ikon markalardan birisi diyebilirim. Zarayı seven kadar sevmeyenlerde mutlaka vardır. Alınan ürünlerde yaşanan bir takım problemler oluşmuş olabilir. Bilinmesi gerekir ki kullanılan kıyafetler iki gün üst üste kullanılmamalıdır. Öyle insanlar var ki aldıkları kıyafetleri bir hafta boyunca her gün giyiyorlar. Ürünler deforme olunca ise markaya saldırıyorlar.

Bugün Dünya’da en çok tercih edilen teknoloji markası olan Apple markasının dahi ülkemizde 1 milyona yakın şikayeti bulunuyor. Şikayet fazla olduğu için bu markayı kötülemez. Siz elinizde bulunan ürünün kullanım şekline uyum sağlarsanız sorun yaşamazsınız. Sorun yaşadığınızda ise eğer ürünün arkasında duran bir marka ise bana göre kalitesine kalite katar. Açıkçası benim için Zara bu markalardan bir tanesi.  Yapılan en iyi zara kombini size ait olduğunu düşünüyorsanız bize mail ile gönderebilirsiniz.

Bir diğer gündelik kıyafetleriniz için göz atacağınız marka H&M markasıdır. Bu markada benim için çok markalardan birisidir. Nedense ben markanın ürünlerinden hiç şikayetçi olmadım. Daha doğrusu kullanırken hep güzel kombinler yarattım. Bu arada bu marka bir İsveç Markası ve bu markanın Türkiye sorumlusu gurbetçi samimi olduğum bir Türk arkadaşım. Kendisiyle bu marka hakkında uzun uzun çok sohbet imkanım oldu ve markanın kalitesine sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Genel olarak spor kıyafetlerin yer aldığı markada bana göre bazı ürünlerinde saçma tasarımları olsa da alışveriş yapmaktan ve ürünlerini kullanmaktan keyif alıyorum. Daha önce bu markaya kıyafet dolabınızda yer vermediyseniz şans vermeniz gerektiğini belirtmek isterim.

Genel olarak hoodie ürünlerinin yer aldığı sokak stiline özgü kombin üretebileceğiniz bu markada yarı klasik üst grup ürünlere de fazlasıyla yer verilmiş.  Sadece spor ürünleri değil,, ürün yelpazesinde yarı klasik ürünlerine de yer veriliyor. Özellikle belirli bir stilden zırt bir stile geçiş yapacaksanız bu marka sizin için gayet uygun!

Son ve yine çok sevdiğim, yarı klasik ürünleri spor kıyafetlerle harmanlama imkanına sahip olacağınız bir markaya Bershkaya değineceğiz. Bu markanın en sevdiğim yanı ise klasik ürünleri spor kesime çevirmiş olmaları. Ekose desenli bir kumaş pantolonuna hoodie ürünü ile kombin yaratıp farklı bir stile bürünebiliyorsunuz. Ürün yelpazesinde çok farklı tasarımlara yer veren bu marka yine genç nesil tarafından çok seviliyor. Kendini geç hisseden ve tabi ki genç kardeşlerimiz bu markayı mutlaka tercih etmeli diye düşünüyorum.

Arkadaşlar spor markaları hakkında bilgi vermeyi düşünmüyorum çünkü Adidas ve Nike dışında spor markalarına tavsiye edeceğim tek marka Puma markasıdır. Bu üç markayı sanırım bilmeyen ürünlerini incelemeyen de yoktur diye düşünüyorum. Son oalrak eğer sizinde sürekli tercih ettiğiniz ama bu yazıda göremediğiniz markalar varsa yorum bölümünden iletebilirsiniz. Bir sonra ki yazımda görüşmek dileğiyle.

Bu İçerikler Sana Özel

Yorum Yap

İnsanların web sitemizi nasıl kullandıklarını analiz ederek, deneyiminizi ve hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için kendi çerezlerimizi ve üçüncü taraf çerezleri kullanıyoruz. Web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde bunların kullanımını kabul ettiğinizi anlıyoruz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi