Ana Sayfa Moda Modanın Sanal Kalbi 21Buttons

Modanın Sanal Kalbi 21Buttons

Yazan Kamer Ekenel
0 Yorum Yap

Sanal mecraların her yeni gün gelişmesiyle birlikte elimizde ki telefonlara daha da bağlanır hale geldik. Şüphesiz paylaşım mecrası olarak en çok kullanılan platform İnstagram! Ancak modayı takip edenler için mükemmel bir uygulamayı yani 21Buttons isimli sosyal medya platformunu detaylı olarak sizlere tanıtacağım. 21Buttons nedir ya da bu platformda neler paylaşabileceğiniz konusunda detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle ülkemizde henüz yeni erişime açılan bu platform, hali hazırda Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya, Belçika, Brezilya, Fransa, Meksika, Rusya, İngiltere, İspanya ve İtalya’da en çok kullanılan moda uygulaması olarak öne çıkıyor. Kadın erkek fark etmeksizin stil ve moda konularına ilgisi olan tüm bireylerin rahatlıkla kullanabileceği bir mobil uygulamadan bahsediyoruz.

21Buttons Uygulaması Ne İşe Yarıyor?

Uygulama tasarımına bakacak olursak İnstagram platformuna benzetildiğini belirtmek isteriz. Uygulamada bir Timeline yani akış bulunmakta ve kıyafetlerini sergileyen, bireyleri görebiliyor, beğendiğiniz kombinleri favorilerinize alabiliyor, yorum atabiliyorsunuz. Henüz Türkiye’de yeni keşfedilmeye başlayan bu sosyal mecrada fenomen olmak ister misinizi? Çok kısa süre içerisinde Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından kullanılması beklenen bu uygulamayı, en kısa süre içerisinde indirip kombinlerinizi paylaşarak 21buttons takipçi arttırma ihtimalini yükseltebilirsiniz.

En çok merak edilen konulardan birisi de sadece paylaşım yapmak değil, 21Buttons para kazanma olasılığınızın da olması! Peki bu uygulama üzerinden asıl para kazanabileceğinize dair konuya detaylı olarak geçiş yapalım.

21Buttons Üzerinden Nasıl Para Kazanırım?

Bilmeniz gereken belki de en çok merak edilen bu konu hakkında araştırma yaptım ve bir çok sayfa bu uygulamayı tanıtırken para kazanma durumundan bahsetmemiş. Sizler için platform yetkilileri ile görüştüm ve aslında bu uygulama üzerinden para kazanma şansınız çok yüksek. Bir nevi İnfluencer işi yapıyorsunuz diyebilirim. Örneğin H&M Türkiye mağazalarından alışveriş yaptınız ve aldığınız ürünlerin üzerinizde olduğu bir fotoğrafı bu uygulama ile paylaştınız. Paylaşım yaparken 21 Buttons uygulaması sizden ürünleri nereden aldığınızı ve ne kadara aldığınızı, internet mağazasında ürün linki gibi detaylı bilgileri istiyor. Bu bilgileri paylaşım yaptığınız fotoğraf üzerinde belirttiğiniz takdirde para kazanma olasılığınız açılıyor. Sizi takip edenler sizin yapmış olduğunuz kombini beğendiği takdirde, ya da üzerinde ki herhangi bir kıyafeti beğenip ürünün internet mağazası üzerinden aldığı takdirde komisyon kazanıyorsunuz.

Burada para kazanmanın aslında şans değil, sizin zevkinize ve kombin becerinize dayandığını belirtmek isterim. Bugün mağazaları gezerken, sıradan katlanmış bir ürünü beğenmeyip, aynı ürün manken üzerinde kombin yapıldığında beğenebiliriz. Siz ne kadar uyumlu kombin oluşturursanız işte o zaman sizin paylaşımınız üzerinden insanlar alışveriş anlar alışveriş yapacak ve sizde para kazanmaya başlayacaksınız. Tabi yüksek mevblalar kazanabilmek için takipçi sayınızın da yüksek olması gerekiyor.

21Buttons Takipçi Sayısı Arttırma

Arkadaşlar bu platformun en büyük artılarından birisi de sahte takipçilerin olmaması! Kurumsal firmalar ile çalışıldığı için insanları yanıltacak herhangi bir işleme kesinlikle müsaade edilmiyor. Kısacası kendi emeğiniz ile takipçi sayınızı arttırmak gerekiyor. Eğer kıyafet seçimlerinizi düzgün yaparsanız, güzel ve marjinal fotoğraf çekimleri ile doğru ve potansiye müşteri takipöilerine ulaşmanız mümkün. Henüz 21Buttons Türkiye‘de fenomen olan çok az kişi var. Kısacası kendini bu platformda iyi gösterebilirsen, yeni platformda söz edilen bir birey olabilirsin. Bu uygulamayı hem Android hemde İos işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza market üzerinden indirebilirsiniz. Eğer Windows yada MacOS cihazlar üzerinden ulaşmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Kestyle 21buttons sayfamızı takip ederek bu platformda yapacağımız paylaşımları takip edebilir, tavsiyeler ile sende yaratıcı paylaşımlar yaparak fenomen olabilir, bu uygulama ile çok güzel kazançlar elde edebilirsin! Kısa bir süre içerisinde bu platformda nasıl dikkat çekici bir profile sahip olabileceğine dair bilgilendirme ve tavsiyelerde bulunacağım. Sayfamı ziyaret ara ara ziyaret etmeyi unutma!

Bu İçerikler Sana Özel

Yorum Yap

İnsanların web sitemizi nasıl kullandıklarını analiz ederek, deneyiminizi ve hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için kendi çerezlerimizi ve üçüncü taraf çerezleri kullanıyoruz. Web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde bunların kullanımını kabul ettiğinizi anlıyoruz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi