Ana Sayfa Genel KeStyle Nedir?

KeStyle Nedir?

Yazan Kamer Ekenel
0 Yorum Yap

Tesadüf eseri arama motoru üzerinde erkek stil önerileri ya da erkek giyim modası üzerine arayış içerisindeyken bu konuya denk gelmiş olmalısınız. Bu yazının devamında aslında ne kadar doğru bir platforma giriş yaptığınızı öğrenmiş olacaksınız. Aslına bakarsanız erkek bireylerin biraz daha uzak olduğu bu kategoride hizmet vermenin zor olduğunun farkındayız. Ancak ülkemizde stiline ve giyimine özen gösteren ya da özen göstermeye çalışan yüz binlerce birey var. Farklı olmak her zaman iyidir çünkü çevrenize yenilik katan bir birey olarak anıldığınız sürece her zaman taktir toplayan bir kişilik olacaksınız. Buda sizin iş hayatınıza, yaşamınızda ki psikolojinize olumlu yansıyacaktır. Bu yazıda aslında bu KeStyle‘ı neden takip etmeniz gerektiğini, ne gibi içeriklere sahip olabileceğinizi anlatacağız.

Sosyal medyanın gücü her geçen gün artıyor. İyi bir kişisel İnstagram profiline sahip olabilmenin, aslında kendi tarzınızı ve kendi stilinizi fotoğraflara yansıtmak ile ortaya çıktığını unutmamanız gerekiyor. Hangi ortamlarda ne tarz kıyafet seçimleri yapmanız gerekir, gideceğiniz mekanlarda en gösterişli kişi nasıl siz olursunuz bunları bu platformda takip ettiğiniz sürece güncel olarak öğrenebileceksiniz. Toplumda erkek bireyler ‘alışveriş yapmayı sevmez’ veya erkekler giyime önem vermez gibi bir algı var. Hatta kadınlar alışveriş, giyim, makyaj, erkeler ise sadece araba tutkunu olduğu düşünülür. Ancak gittiğiniz bir mekanda bir çok kişi tarafından gözlenen, izlenen bir erkek görüyor ve sizde arada o kişiyi görmekten kendinizi ala koyamıyorsanız, bunun sebebi o kişinin dış görünümün farklı güzel olması ile alakalıdır.

İşte, StyleAs Nedir sorusunun cevabı da tam olarak budur. Modayı takip etmeyen ancak modayı takip eden insanların seçimlerini hayranlıkla takip eden, bir yerden artık kendi stilini oluşturmak isteyen insanlara fikirlerimiz ile yardımcı olabilmektir. Sizler adına uygun fiyata en güzel kıyafet seçimleri nasıl yapılır, hangi ürünlerde ne kadar indirim var gibi soruların cevabını bu platform üzerinden bulacaksınız. Bizim hedefimiz ise bu platformu hayatınızın bir köşesine sokabilmek. Çünkü benim ve bu platformda ki çalışma arkadaşlarımızın tek bir düşüncesi var ki bizim hakkımızda her zaman ‘iyi ki’ diyebilmeniz. Biz umarız bunu başarabiliriz.

Bu İçerikler Sana Özel

Yorum Yap

İnsanların web sitemizi nasıl kullandıklarını analiz ederek, deneyiminizi ve hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için kendi çerezlerimizi ve üçüncü taraf çerezleri kullanıyoruz. Web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde bunların kullanımını kabul ettiğinizi anlıyoruz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi