Ana Sayfa Kendi Seçimlerim Casual Giyim Tarzı İçin Kombin Önerileri

Casual Giyim Tarzı İçin Kombin Önerileri

Yazan Kamer Ekenel
0 Yorum Yap

Malum Korona virüs salgını nedeniyle kendimizi karantinaya almış evde vakit geçirecek arayışlar içerisindeyiz. Evinizde hiç kullanmadığınız ya da kombin yapmak için vakit ayırmadığınız Erkek Casual Kıyafet Kombinleri hakkında konuşalım bugün. Eğer evinizde yarı klasik yarı spor kıyafetler yoksa, fikir sahibi olmanız açısından bu makaleyi dikkatli okumanızı öneriyorum. Çünkü hiç beklemediğiniz bir anda beklemediğiniz birinden karantina süreci sonrası, kahve içmek adına teklif alabilirsiniz. Bu şuan sizi mutlu etmiş gibi! En azından ben öyle hissediyorum. Bu makale içeriğinde sizler için bazı görseller aradım ve bu görsellerde yer alan ürünleri Türkiye’de bulunan mağazalardan satın almanız mümkün. Eğer alışveriş yapmak istemiyorum diyorsanız en azından bu görsellerde yer alan kombinlere göre sizde evinizde ki kıyafetlerde renk kombini yapabilirsiniz.

Casual Kombinde Kahve Detaylar

Spor mağazalarına göz attığınızda ya da sıklıkla spor kıyafet giyimini tercih eden çevrenizde ki insanların kıyafet renklerine göz atın. Kahverengi ile kombin yapılan spor kıyafet bulmanız oldukça zordur. Her rengin kendine özgü, yakıştığı tarzlar vardır. Örneğin Kahve tonlarını klasik ya da Casual kıyafet tercihlerinde kullanmanız mümkün. Örneğin yan bölümde yer alan W Colleciton markasının yaratmış olduğu zarif bir kombin görmektesiniz. Açık kahve tonu ceket ile antrasit jean pantolon ile harika bir uyum yaratılmış. Ceket içine ise yine Casual giyimde sıkça tercih edilen Oxfort gömlek kullanılmış Son olarak ise kısa paça pantolonlarla güzel uyum sağlayan loafer ayakkabılar ile kombin tamamlanmış. Tabi ki bu tarz kombin ürünlerde aksesuar ürünleri de çok önemlidir. Ceketinizin mendil cebine seçeceğiniz ipek kumaştan seçilmiş uyumlu bir mendil ile detaylara önem veren bir kişilik olduğunuzu dışarıya yansıtabilirsiniz. Bu ürün hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, W Collection markasının resim İnternet sitesine buradan göz atabilirsiniz.

 

Çizgili Gömleklerine Şans Verin

Açıkçası 2019 yılının son çeyreğine kadar çizgili gömleklere karşı aşırı fazla ön yargılı birisiydim. Daha önce tercihini hiç çizgili gömlek ile kombin yapılan kıyafetlerden yana kullanmamış, hazırladığı kombinlerde çizgili gömlek fikirlerinden kendini tamamen izole edip kapatmış bir stilist olarak kendime son zamanlarda bu konuda çok kızıyorum. Öyle ki modern elit markalar son 2 yıl içinde çizgili gömlek modellerine reyonlarında şans verip sergiliyorlar. Bu durum aslında modayı belirliyor ve açıkçası ben hiç fark edemedim!  İçerisinde bulunduğumuz yılın ikinci çeyreğinde  ise çok daha gösterişli çizgili gömlek modelleri reyonlarda yerini alacak. Yan tarafta görmüş olduğunuz görsel deki kombin Damat Tween markasına ait. Bu kombinde mavi ve beyaz renklerin harmanlandığı çizgili gömlek ve yeşil Chino pantolon kullanılmış Genel olarak ilk bahar aylarında bu tarz kombinler yaparak fresh görünümler elde edebilirsiniz. Gömlek üzerine alacağınız ince merserize bir triko ile ile soğuk olduğunu düşündüğünüz anda kendinizi soğuktan koruyabilir kombininize üçüncü bir parça eklemesi yapabilirsiniz.  Bu kombine ulaşmak için tıklayın.

Farklılık Kalitenizi Simgeler

Çevremde ki insanların hazırladığım kombinleri beğenmelerinin en büyük nedeni, farklılığı aramamla alakalı diyebilirim. Eğer seçtiğiniz parçalar farklı olabilmeyi sağlıyorsa, doğru yoldasınız diyebilirim. Normal renkler, normal kombinleri herkes yapıyor ve siz herkes olmamalısınız. Çevrenizde farklı olmayı başardığınız takdirde sosyal yaşantınızda da büyük değişimler olacak.Evet bu yazıda size ülkemizde üst segment markaların ürünlerinden örnekler verdim ancak tabi ki sadece bu markalara takılı kalmayın. Bütçenize göre her markadan güzel tarzınıza uygun kıyafetler seçebilirsiniz. Benim naçizane fikrim ise, eğer 2020 yılı Casual kıyafet modelleri hakkında fikir ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu üç markaya mutlaka göz atmalısınız. Evet 3 demişken son markamız ise Network markası. Bu markanın ürünlerini ger.ekten çok beğeniyorum ve kusursuz detaya sahip ürünler çıkartıyorlar. Yan görselde ki kombinde ki en önemli detay, mavi ceket ile beyaz pantolonun uyumu! Ceket içinde kullanılan İndigo casual gömlek ile yine kombini tamamlayan kravat çok iyi uyum sağlamış Sizde bu kombini satın almak isterseniz buraya tıklayın.

Son olarak bilmeniz gereken bir konudan bahsetmek istiyorum. Şuan bu sayfada olup bu yazıyı okuyorsan, muhtemelen giyime karşı olan ilgin çok fazla. Şuan 41 milyon erkek nüfusa sahip bir ülkede sayılı kişilerden birisi olduğunu lütfen unutma! Bir erkek bakımlı olup her zaman giydiklerine dikkat eden birisi olursa öz güveni de görsel düşünceleri de gelişecektir. Kestyle olarak tüm stilist ihtiyaçlarını gerçekleştirebileceğimi bilmeni istiyor bir sonra ki yazıma bekliyorum. Sevgiler.

Bu İçerikler Sana Özel

Yorum Yap

İnsanların web sitemizi nasıl kullandıklarını analiz ederek, deneyiminizi ve hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için kendi çerezlerimizi ve üçüncü taraf çerezleri kullanıyoruz. Web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde bunların kullanımını kabul ettiğinizi anlıyoruz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi